Vánoce v CFG – pečení, slavení a soutěžení

Vánoční nálada je už v plném proudu! Naše kanceláře jsou od prvního adventu krásně nazdobené. Stromeček, svíčky a zimní dekorace obdivují při příchodu nejen naši klienti.

Nelze odolat ani kuchyňce, kde už od první adventní neděle probíhá výzva zaměřená na pečení cukroví. Každý den někdo přinese po domácku upečené cukroví a ostatní hodnotí originalitu, chuť nebo tvar. Pro výherce naší výzvy čeká speciální vánoční překvapení. 🎁 Sami jsme zvědaví, co si pro nás tentokrát holky z HR (Katarína RytířováGabriela Malimánková a Jitka Husnerova) připravily.

Vánoční večírek plný soutěžení a dobré nálady

V pátek 16.12. jsme se všichni měli možnost sejít na lodi Pivovar a oslavit tak probíhající vánoční svátky. Čekalo na nás nejenom skvělé jídlo, ale i občerstvení a bohatá zábava. Nejdřív jsme se rozdělili do týmů a prošli 5 stanovišť – otestovali tak svou chilli toleranci nebo pivní znalost, řešili záludné hlavolamy a potrápili mozkové závity. Pak na nás čekal pub kvíz, kde se výrazně projevila naše soutěživost.

Vítězem se stal tým č. 5 (Dáša, Nikola, Jitka, Patrik, Maroš i Daniel), který vítězství patřičně oslavil.

Celým večerem nás provázel nejenom DJ, ale i moderátor a diskotéka až do ranních hodin. Všem vám moc děkujeme za účast i skvělou zábavu. Děkuji také Míše za zorganizování a veškerou podporu v průběhu večera. V neposlední řadě celému vedení CFG za umožnění tohoto večírku.

Už nezbývá nic jiného, než vám popřát hezké vánoční svátky v kruhu rodiny a vše nejlepší do nového roku 2023. Doufám, že se na dalším večírku opět potkáme v co nejhojnějším počtu.

Ing. Katarína Rytířová

Další články

Benefit, který oceňuje celý tým!

Občerstvení na pracovišti je často v inzerátech považováno za klišé. U nás tě však přesvědčíme o opaku. 😉 Káva, čaj a čokolády jsou u nás opravdu

Návrat do financí

V dubnu jsme v našemu týmu přivítali nového člena – zkušeného a úspěšného obchodního ředitele Jardu Krále. Jsme moc rádi, že nám pomůže měnit svět financí a

NENAŠEL JSI POZICI, KTERÁ BY TĚ ZAUJALA?

Pošli nám svůj životopis a my se ti ozveme, když se pro tebe něco zajímavého objeví.