Návrat do financí

V dubnu jsme v našemu týmu přivítali nového člena – zkušeného a úspěšného obchodního ředitele Jardu Krále. Jsme moc rádi, že nám pomůže měnit svět financí a posouvat naše projekty dopředu!

Čím si dosud Jarda profesně prošel? 17 let působil v GE Money Bank, ČSOB a Spořitelně. Na dalších 5 let se posunul do strojařiny, kde se věnoval obchodu v Česku i v zahraničí. Když se mu začalo stýskat po českých vodách, zamířil do fintechu a 4 roky působil u úspěšného projektu pokladních systémů Dotykačka.

Po 17 letech ve finančních službách, 5 letech ve strojírenství a 3 letech ve fintechu si nyní vybral CFG, aby kultivoval svět dluhopisů a investic.

Jeho cílem je představit korporátní dluhopisy široké veřejnosti a pomoci nám budovat fintech. Vše s aktivním využitím CRM systému a různých distribučních kanálů, jako je přímý prodej nebo síť zprostředkovatelů.

Své načerpané zkušenosti z obchodu, projektového řízení, marketingu a produktu ve fin. službách využije hned u několika našich úspěšných projektů:

Jeho silnou stránkou je porozumět potřebám širokého spektra zákazníků. A jak sám říká: vztah s klienty je klíčový!

Pokud byste i vy s námi chtěli měnit svět financí a souzníte s naší i Jardovou vizí, pak vězte, že aktuálně do svého týmu hledá hned několik kolegů!

Otevřené pozice si můžete prohlédnout zde > https://kariera.cfg.cz/volne-pozice/

Další články

Benefit, který oceňuje celý tým!

Občerstvení na pracovišti je často v inzerátech považováno za klišé. U nás tě však přesvědčíme o opaku. 😉 Káva, čaj a čokolády jsou u nás opravdu

NENAŠEL JSI POZICI, KTERÁ BY TĚ ZAUJALA?

Pošli nám svůj životopis a my se ti ozveme, když se pro tebe něco zajímavého objeví.